Clarion Congress Hotel Prague ****
Freyova 33, Praha 9
http://www.cchp.cz/cs/


Clarion Congress Hotel Prague leží v moderní čtvrti Vysočany, jen 15 minut od historického centra Prahy. Díky skvělé dopravní dostupnosti a široké škále perfektních služeb ho s oblibou využívají individuální návštěvníci i business klientela.

Hotel disponuje variabilními konferenčními sály včetně high-tech vybavení ve všech prostorách a pokojích. Bohatou nabídku služeb představují různorodé restaurace, bary, wellness a fitness centrum, kadeřnictví, hlídané garáže a také nákupní galerie v přímém sousedství hotelu.

Mezinárodní čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague je moderním kongresovým centrem usilujícím o co největší komfort svých hostů a nabízejícím nejvyšší úroveň zajišťování konferencí.

Hotel disponuje rozsáhlými kongresovými prostorami až pro 2500 osob na ploše přesahující 4000 m2. Všech 27 sálů a salónků je vybaveno nejmodernější technikou, která nabízí organizátorům kvalitní zázemí pro všechny typy akcí. K dispozici jsou různě velké prostory od Conference Suites, vhodných pro privátní jednání, přes restaurace, salónky a sály až po kongresový sál s kapacitou 1 500 delegátů v divadelním uspořádání. Variabilní charakter a 8 metrů vysoký pohyblivý strop hlavního sálu umožňují přizpůsobení prostor velikosti a povaze eventů včetně televizního přenosu.

     

Cesta do hotelu:

GPS souřadnice

50°6'38.627"N, 14°30'7.154"E

Příjezd autem z Brna a Vídně dálnicí D1

Jeďte po dálnici D1 směr Centrum, zahněte vpravo směr Karlín a Vysočany, jeďte asi 5 km. Zahněte vpravo do Českomoravské ulice směrem k O2 Aréně. Jeďte asi 1 km a zahněte doleva do ulice Freyova. Po cca 600 metrech uvidíte po levé straně Clarion Congress hotel Prague****

Příjezd autem ze severu (E55)

Jeďte po E 55 a při příjezdu do Prahy zahněte vpravo na křižovatce s Kolbenovou ulicí a pokračujte směrem na centrum. Po cca 1 kilometru uvidíte před sebou Clarion Congress Hotel Prague **** .

Z letiště

Z letiště Ruzyně trvá cesta vozem taxi 30-45 minut (19,5 km). Cena hotelového taxi je 950 Kč.

Z nádraží

Z Hlavního nádraží trvá cesta vozem taxi cca 15 minut (6,5 km). Cena hotelové taxi je 370 Kč.

Z Nádraží Holešovice trvá cesta vozem taxi cca 15 minut (6 km). Cena hotelové taxi je 400 Kč.

Umístění hotelu na trase metra – linka B, stanice metra Vysočanská.


PROGRAM   |   REGISTRACE   |   MÍSTO KONÁNÍ   |   VYSTAVOVATELÉ   |   MINULÉ ROČNÍKY   |   KONTAKT